Ви тут: Головна сторінка Наші можливості

Лабораторія інформаційних технологій

Наш слоган

м.Вінниця, вул. Театральна 47. тел. (0432) 35-41-80

Гаряча пропозиція

Останні новинки

Популярні продажі


Привіт Галина

Lenovo випустила свій перший хромбук — портативний комп'ютер під управлінням операційної системи Chrome від Google. Новинка називається ThinkPad X131e і призначена для учбових закладів. Модель з'явиться у продажу в США 26 лютого

Polaroid анонсувала Android-планшет для дітей

Компанія Polaroid, в основному, як відомо, що спеціалізується на виробництві фотоапаратів, вирішила спробувати свої сили і у випуску планшетів під управлінням Android OS. Причому вибрала вона досить незвичайну нішу - дитячі пристрої.


 


 

CANON i-SENSYS MF3010

 принтер-копір-сканер, лазерний, монохромний, А4, 18чб.ст/хв, 8000ст/міс,USB2.0

 1320 грн

 
  
  
                                                                                       

Авторизація

Комп'ютерна техніка Друк E-mail

 

   Стильний, швидкий та надійний комп'ютер - необхідний інструмент Вашого бізнесу!

 

Комп'ютерна техніка, яка вважалася сучасною ще декілька років тому, вже не відповідає теперішнім вимогам. Проте, скільки коштів Ви готові інвестувати в засоби обробки інформації сьогодні, щоб відчути ефект завтра?

Фірма «ЛІТ» має багатий досвід в сфері продажу комп'ютерної техніки. Ретельно підібрані конфігурації із застосуванням комплектуючих від  лідерів комп'ютерної індустрії, дозволяють нам стверджувати про високу якість вироблених нами комп'ютерів, які здатні вирішувати широкий спектр складних завдань, як сьогодні, так і завтра.

Зробіть правильний вибір, і Ви отримаєте комп'ютер, готовий до самої відповідальної роботи - від діловодства і автоматизації бухгалтерського обліку до графічного дизайну та побудови інформаційних систем.

Cервісне та гарантійне обслуговування

Підтримка Вашої комп'ютерної техніки у справному стані - це підтримка життєздатності Вашого ділового процесу. Несправна техніка - це зрив виробництва, втрата робочого часу, втрата інформації та зрештою втрата грошей.

Повністю запобігти неприємних несподіванок, пов'язаних з відмовою обладнання, неможливо. Але є доцільним зменшити ймовірність виникнення подібних ситуацій та мінімізувати час відтворення працездатності обладнання.

Своїм клієнтам фірма «ЛІТ» пропонує послуги по сервісному обслуговуванню комп'ютерної техніки, яка включає:

  • діагностику несправностей
  • ремонт апаратної частини
  • налаштування програмного забезпечення
  • відтворення втраченої інформації
  • профілактичні заходи

 

Оновлено 26.03.2013 11:44
 
Сфера діяльності Друк

ТОВ «ЛІТ» - "Лабораторія інформаційних технологій" проводить свою діяльність у сфері комп'ютерного сервісу. Основним напрямком діяльності компанії є супроводження, налагодження та обслуговування комп'ютерів для невеликих та середніх підприємств та приватних осіб. Другим напрямком діяльності нашої фірми є продаж комп'ютерів, орг  техніки, ліцензійного програмного забезпечення. Ми виконуємо поставки під ключ повністю готових рішень.

 
Готові рішення Друк

Для збирання ПК відпрацьована ціла технологічна схема тестування та подальшого після продажного обслуговування. Комп'ютер потрапляє до Вас не пізніше ніж через три дні після оформлення заказу. Весь цей час він проходить тестування у різних режимах. З мережі Internet завантажуються і встановлюються найсвіжіші драйвери пристроїв. Кожна конкретна конфігурація неодноразово тестується в різних режимах роботи.

У разі придбання Вами ліцензійного програмного забезпечення наші фахівці виконають весь комплекс робіт по встановленню та налаштування цього ПО. Таким чином, ми поставляємо закінчений та повністю сумісний продукт.

За додаткову плату ми встановимо та налаштуємо для Вас будь-яке програмне забезпечення за вашим бажанням.

 
Наші партнери
Информация о партнерах
 
Наші клієнти
Информация о клиентах
 
<< Перша < Попередня 1 2 Наступна > Остання >>